Skład Rady Miasta VIII kadencji

Małgorzata Łaskarzewska

Małgorzata Łaskarzewska

Okręg nr 1 Borsucza 1-28, Dzików, Jeża, Krecia, Królicza, Lisia, Łosia 1-17A (numery nieparzyste), Sarnia 1-15 (numery nieparzyste) i 2-20 (numery parzyste), Wiewiórek: 1-33 (numery nieparzyste) i 2-22 (numery parzyste), Wilcza, Zamkowa

Magdalena Eckhoff

Magdalena Eckhoff

Okręg nr 2 Borsucza 29-74, Główna 27-36, Myśliwska 14-27, Sarnia 17-55 (numery nieparzyste) 122-58 (numery parzyste), Wiewiórek 35-81 (numery nieparzyste)

Bożena Majewska

Bożena Majewska

Okręg nr 3 Błońska 1-15 (numery nieparzyste) i 2-12A (numery parzyste), Bobrowa, Helenowska 1-25 (numery nieparzyste) I 4-32 (numery parzyste), Jelenia, Lotnicza, Miejska 1-7 (numery nieparzyste) I 2-20A (numery parzyste), Myśliwska 1-13, Rysia

Anna Olejniczak – Siara

Anna Olejniczak – Siara

 

Okręg nr 4 ul. Błońska 17-43 (numery nieparzyste) i 14-38 (numery parzyste), Brwinowska 2-21, Główna 1-26, Helenowska 27-35 (numery nieparzyste) i 34-46 (numery parzyste), Miejska 9-13 (numery nieparzyste)i 22-30 (numery parzyste), Ogrodowa, Warszawska 1-17 (numery nieparzyste) i 2-8 (numery parzyste)

Wojciech Sancewicz

Wojciech Sancewicz

Okręg nr 5 Błońska 45-59 (numery nieparzyste) i 42-56 (numery parzyste), Helenowska 37-41 (numery nieparzyste) i 46A-52 (numery parzyste), Jastrzębia, Słowicza 1-17A, Słowików, Szpaków, Warszawska 10-28 (numery parzyste) i 19-37 (numery nieparzyste), Wróbla 1-15

Magorzata Janus

Magorzata Janus

Okręg nr 6 Brwinowska 22-31, Jaskółcza, Orla, Sokola, Sójek, Szczygla 1-23, Wróbla 16-23

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta

Alicja Rotfeld – Paczkowska

Alicja Rotfeld – Paczkowska

Okręg nr 7 Bażantów, Gołębia, Krasek, Kukułek, Ptasia, Sępów, Słowicza 18-42, Sowia, Szczygla 24-45, Zachodnia

Dąbrówka Smolny

Dąbrówka Smolny


Okręg nr 8 Czeremchowa, Głogów, Irysowa, Kalinowa, Konwalii, Kwiatowa, Paproci, Storczyków 21-48, Wrzosowa

Karolina Likhtarovich

Karolina Likhtarovich


Okręg nr 9 Bluszczowa, Borowin, Jałowcowa, Jana Pawła II 15-48, Jaśminowa, Różana, Sasanek, Storczyków 1-20

Michał Gołąb

Michał Gołąb


Okręg nr 10 Ejsmonda, Jodłowa, Leśniczówka Dębak, Mickiewicza, Młochowska 2-26 (numery parzyste), Orzechowa, Reymonta, Sienkiewicza, Żeromskiego

Przewodniczący Rady Miasta

Paweł Dziekański

Paweł Dziekański

Okręg nr 11 ul. Akacjowa 36-47, Iwaszkiewicza, Jana Pawła II 1-14, Klonowa, Kościelna, Lilpopa, Lipowa, Modrzewiowa 37-52, Parkowa, Sportowa, Świerkowa

Sławomir Lasota

Sławomir Lasota

Okręg nr 12 Akacjowa 19, 19A-35, Brzozowa, Kasztanowa, Modrzewiowa 15-36, Topolowa 

Wojciech Żółtowski

Wojciech Żółtowski

Okręg nr 13 ul. Bukowa 15-45, Dębowa, Grabowa 18-28, Krasińskiego, Prusa, Słowackiego, Sosnowa 17-57

Jarosław Chrzanowski

Jarosław Chrzanowski

Okręg nr 14 Akacjowa 1-18, Grabowa 2-17, Jaworowa, Modrzewiowa 1-9A, Sosnowa 1-16, Wschodnia

Jacek Matłacz

Jacek Matłacz

Okręg nr 15 11 Listopada, Bukowa 1-14, Cicha, Kolejowa, Leśna, Podleśna 2-30 (numery parzyste), Przy Lesie, Wiązowa, Wierzbowa

 

Historia zmian >>

Historia zmian >>

MENU

BIP – Podkowa Leśna