Dyżury Radnych

 

Radni przyjmują interesantów, m.in. w ramach skarg i wniosków, w poniedziałki w godzinach 17.00-18.00. Dodatkowo Przewodniczący Rady Miasta przyjmuje interesantów po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (tel. 22 759 21 06).

 

ZAPOWIEDZIANE TERMINY DYŻURÓW:

Rok 2018

Rok 2018

  • IV kwartał 2018 r.
    3 grudnia 2018 r. – Paweł Dziekański
    10 grudnia 2018 r. – Małgorzata Łaskarzewska
    17 grudnia 2018 r. – Wojciech Sancewicz

Rok 2019

Rok 2019

        • I kwartał 2019 r.
          7 stycznia 2019 r. – Małgorzata Janus
          14 stycznia 2019 r. – Karolina Likhtarovich
          21 stycznia 2019 r. – Anna Olejniczak-Siara
          28 stycznia 2019 r. – Dąbrówka Smolny
          4 lutego 2019 r. – Alicja Rotfeld-Paczkowska
          11 lutego 2019 r. – Magdalena Eckhoff
          18 lutego 2019 r. – Sławomir Lasota
          4 marca 2019 r. – Bożena Majewska
          11 marca 2019 r. – Karolina Likhtarovich
          18 marca 2019 r. – Jacek Matłacz
          25 marca 2019 r. – Wojciech Sancewicz
        • II kwartał 2019 r.
          1 kwietnia 2019 r. – Alicja Rotfeld-Paczkowska
          8 kwietnia 2019 r. – Wojciech Żółtowski
          15 kwietnia 2019 r. – Anna Olejniczak-Siara
          29 kwietnia 2019 r. – Jacek Matłacz
          6 maja 2019 r. – Małgorzata Janus
          13 maja 2019 r. – Wojciech Żółtowski
          27 maja 2019 r. – Karolina Likhtarovich
          3 czerwca 2019 r. – Michał Gołąb
          10 czerwca 2019 r. – Bożena Majewska
          17 czerwca 2019 r. – Jacek Matłacz
          24 czerwca 2019 r. – Dąbrówka Smolny
        • III kwartał 2019 r.
          1 lipca 2019 r. – Alicja Rotfeld-Paczkowska
          8 lipca – Edyta Barucka
          15 lipca 2019 r. – Wojciech Żółtowski
          22 lipca 2019 r. – Jacek Matłacz
          29 lipca 2019 r.- Karolina Likhtarovich
          5 sierpnia 2019 r. – Dąbrówka Smolny
          12 sierpnia 2019 r. – Dąbrówka Smolny
          19 sierpnia 2019 r. – Edyta Barucka
          26 sierpnia 2019 r. – Michał Gołąb
          2 września 2019 r. – Magdalena Eckhoff
          9 września 2019 r. – Bożena Majewska
          16 września 2019 r. – Paweł Dziekański
          23 września 2019 r. – Małgorzata Janus
          30 września 2019 r. – Wojciech Sancewicz
        • IV kwartał 2019 r.
          7 października 2019 r. – Karolina Likhtarovich
          14 października 2019 r. – Alicja Rotfeld-Paczkowska
          21 października 2019 r. – Małgorzata Łaskarzewska
          28 października 2019 r. – Sławomir Lasota
          4 listopada 2019 r. – Edyta Barucka

ZESTAWIENIE DYŻURÓW, które odbyli poszczególni radni:

Dyżury radnych – zestawienie za okres do 26.08.2019 r.

Historia zmian >>

Historia zmian >>

MENU

BIP – Podkowa Leśna