Skład Rady Miasta VII kadencji

Andrzej Porowski

Andrzej Porowski

Okręg nr 1 ul. Borsucza 1-28, Dzików, Jeża, Krecia, Królicza, Lisia, Łosia, Sarnia 1-15 (numery nieparzyste) i 2-20 (numery parzyste), Wiewiórek 1-33 (numery nieparzyste) i 2-22 (numery parzyste), Zamkowa

Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda

Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda

Okręg nr 2 ul. Borsucza 29-74, Główna 27-36, Myśliwska 14-27, Sarnia 17-55 (numery nieparzyste) i 22-58 (numery parzyste), Wiewiórek 35-81 (numery nieparzyste)

Olga Jarco

Olga Jarco

Okręg nr 3 ul. Błońska 1-15 (numery nieparzyste) i 2-12A (numery parzyste), Bobrowa, Helenowska 1-25 (numery nieparzyste) i 4-32 (numery parzyste) Jelenia, Lotnicza, Miejska 1-7 (numery nieparzyste) i 2-20A (numery parzyste), Myśliwska 1-13, Rysia

Emilia Drzewicka - Przewodnicząca Rady Miasta

Emilia Drzewicka - Przewodnicząca Rady Miasta

Okręg nr 4 ul. Błońska 17-43 (numery nieparzyste) i 14-38 (numery parzyste), Brwinowska 2-21, Główna 1-26, Helenowska 27-35 (numery nieparzyste) i 34-46 (numery parzyste), Miejska 9-13 (numery nieparzyste)i 22-30 (numery parzyste), Ogrodowa, Warszawska 1-17 (numery nieparzyste) i 2-8 (numery parzyste)

Marcin Kaliński

Marcin Kaliński

Okręg nr 5 ul. Błońska 45-59 (numery nieparzyste) i 42-56 (numery parzyste), Helenowska 37-41 (numery nieparzyste) i 46A-52 (numery parzyste), Słowicza 1-17A, Szpaków, Warszawska 10-28 (numery parzyste) i 19-37 (numery nieparzyste), Wróbla 1-15

Radny wygrał wybory uzupełniające do Rady Miasta przeprowadzone w dniu 10 kwietnia 2016 r. Wybory zarządzono w związku z rezygnacją radnej Małgorzaty Stępki z mandatu radnego w dniu 26 listopada 2015 r.

Małgorzata Janus

Małgorzata Janus

Okręg nr 6 ul. Brwinowska 22-31, Jaskółcza, Orla, Sokola, Sójek, Szczygla 1-23, Wróbla 16-23

Joanna Przybysz

Joanna Przybysz

Okręg nr 7 ul. Bażantów, Gołębia, Krasek, Kukułek, Ptasia, Sępów, Słowicza 18-42, Szczygla 24-45, Zachodnia

Grzegorz Smoliński

Grzegorz Smoliński

Okręg nr 8 ul. Czeremchowa, Głogów, Irysowa, Kalinowa, Konwalii, Kwiatowa, Paproci, Storczyków 21-48, Wrzosowa

Zbigniew Habierski

Zbigniew Habierski

Okręg nr 9 ul. Bluszczowa, Borowin, Jałowcowa, Jana Pawła II 15-48, Jaśminowa, Różana, Sasanek, Storczyków 1-20

Małgorzata Horban

Małgorzata Horban

Okręg nr 10 ul. Bluszczowa, Borowin, Jałowcowa, Jana Pawła II 15-48, Jaśminowa, Różana, Sasanek, Storczyków 1-20

Sylwia Dąbrówka

Sylwia Dąbrówka

Okręg nr 11 ul. Akacjowa 36-47, Iwaszkiewicza, Jana Pawła II 1-14, Klonowa, Kościelna, Lilpopa, Lipowa, Modrzewiowa 37-52, Parkowa, Sportowa, Świerkowa

Jarosław Kubicki

Jarosław Kubicki

Okręg nr 12 ul. Akacjowa 19 i 19A-35, Brzozowa, Kasztanowa, Modrzewiowa 15-36, Topolowa

Renata Gabryszuk

Renata Gabryszuk

Okręg nr 13 ul. Bukowa 15-45, Dębowa, Grabowa 18-28, Krasińskiego, Słowackiego, Sosnowa 17-57

Małgorzata Łaskarzewska

Małgorzata Łaskarzewska

Okręg nr 14 ul. Akacjowa 1-18, Grabowa 2-17, Jaworowa, Modrzewiowa 1-9A, Sosnowa 1-16, Wschodni8

Wojciech Żółtowski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Wojciech Żółtowski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Okręg nr 15 ul. 11 Listopada, Bukowa 1-14, Cicha, Kolejowa, Podleśna 2-30 (numery parzyste), Przy Lesie, Wiązowa, Wierzbowa

 

Historia zmian >>

Historia zmian >>

MENU

BIP – Podkowa Leśna