Dyżury Radnych

Oglądasz starszą wersję tego postu, z 15 lutego 2016 o 14:18:59. W celu uzyskania różnic pomiędzy tą wersją, a następną, patrz dalej. aktualna wersja.

Dyżury Radnych w roku 2016

Dyżury Radnych w roku 2016

  • I kwartał 2016 r.
    4 stycznia 2016 r. – Grzegorz Smoliński
    11 stycznia 2016 r. – Joanna Przybysz
    18 stycznia 2016 r. – Jarosław Kubicki
    25 stycznia 2016 r. – Joanna Przybysz
    1 lutego 2016 r. – Olga Jarco
    8 lutego 2016 r. – Emilia Drzewicka
    15 lutego 2016 r. – Grzegorz Smoliński
    22 lutego 2016 r. – Zbigniew Habierski
    29 lutego 2016 r. – Sylwia Dąbrówka
    21 marca 2016 r. – Małgorzata Horban
  • II kwartał 2016 r.
    11 kwietnia 2016 r. – Grzegorz Smoliński
    18 kwietnia 2016 r. – Olga Jarco

Dyżury Radnych w roku 2015

Dyżury Radnych w roku 2015

  • I kwartał 2015 r.
    5 stycznia 2015 r. – Joanna Przybysz
    12 stycznia 2015 r.- Emilia Drzewicka
    19 stycznia 2015 r. – Małgorzata Stępka
    26 stycznia 2015 r. – Sylwia Dąbrówka
    2 lutego 2015 r. – Olga Jarco
    9 lutego 2015 r. – Zbigniew Habierski
    16 lutego 2015 r. – Wojciech Żółtowski
    23 lutego 2015 r. – Małgorzata Janus
    2 marca 2015 r. – Małgorzata Horban
    9 marca 2015 r. – Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda
    16 marca 2015 r. – Sylwia Dąbrówka
    23 marca 2015 r. – Wojciech Żółtowski
  • II kwartał 2015 r.
    13 kwietnia 2015 r. – Olga Jarco
    20 kwietnia 2015 r. – Joanna Przybysz
    27 kwietnia 2015 r. – Małgorzata Horban
    4 maja 2015 r. – Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda
    11 maja 2015 r. – Wojciech Żółtowski
    18 maja 2015 r. – Andrzej Porowski
    25 maja 2015 r.- Małgorzata Stępka
    1 czerwca 2015 r. – Zbigniew Habierski
    8 czerwca 2015 r. – Małgorzata Janus
    15 czerwca 2015 r. – Małgorzata Horban
    22 czerwca 2015 r. – Andrzej Porowski
    29 czerwca 2015 r. – Grzegorz Smoliński
  • III kwartał 2015 r.
    6 lipca 2015 r. – Joanna Przybysz
    13 lipca 2015 r. – Małgorzata Stępka
    20 lipca 2015 r. – Wojciech Żółtowski
    27 lipca 2015 r. – Emilia Drzewicka
    3 sierpnia 2015 r. – Grzegorz Smoliński
    10 sierpnia 2015 r. – Olga Jarco
    17 sierpnia 2015 r. – Zbigniew Habierski
    24 sierpnia 2015 r. – Małgorzata Janus
    31 sierpnia 2015 r. – Wojciech Żółtowski
    7 września 2015 r. – Małgorzata Horban
    14 września 2015 r. – Sylwia Dąbrówka
    21 września 2015 r. – Małgorzata Łaskarzewska-Średzińska
    28 września 2015 r. – Jarosław Kubicki
  • IV kwartał 2015 r.
    5 października 2015 r. – Andrzej Porowski
    12 października 2015 r. – Renata Gabryszuk
    19 października 2015 r. – Zbigniew Habierski
    26 października 2015 r. – Małgorzata Janus
    2 listopada 2015 r. – Olga Jarco
    9 listopada 2015 r. – Andrzej Porowski
    16 listopada 2015 r. – Wojciech Żółtowski
    23 listopada 2015 r. – Emilia Drzewicka
    30 listopada 2015 r. – Wojciech Żółtowski
    7 grudnia 2015 r. – Andrzej Porowski
    14 grudnia 2015 r. – Małgorzata Horban
    21 grudnia 2015 r. – Wojciech Żółtowski
    28 grudnia 2015 r. – Zbigniew Habierski

Dyżury Radnych w roku 2014

Dyżury Radnych w roku 2014

1 grudnia 2014 r. Grzegorz Smoliński
8 grudnia 2014 r. Małgorzata Łaskarzewska-Średzińska
15 grudnia 2014 r. Małgorzata Horban
22 grudnia 2014 r. Andrzej Porowski
29 grudnia 2014 r. Ewa Janus

Historia zmian >>

Historia zmian >>

Zmiany
15 lutego 2016 o 14:18:59Aktualna wersja
Zawartość
   
  <strong>ZESTAWIENIE ILOŚCI DYŻURÓW POSZCZEGÓLNYCH RADNYCH:</strong>
  <a href="http:// bip.podkowalesna.pl/wp-content/ uploads/2014/ 12/dyzury-radnych- zestawienie-2014- 2015-2016.pdf">Dyżury Radnych - ZESTAWIENIE za lata 2014 - 2016</a>
  <a href="http:// bip.podkowalesna.pl/wp-content/ uploads/2014/ 12/dyzury-radnych- zestawienie-11.pdf">Dyżury Radnych - ZESTAWIENIE za okres: styczeń 2017 r. - wrzesień 2018 r. (c.d. numeracji z zestawienia z lat 2014-2016) </a>
  &nbsp;
  <strong>KALENDARZ DYŻURÓW:</strong>
  

"Rok

"Rok

  <ul>
   <li style="list-style-type: none;">
  <ul>
   <li><strong>I kwartał 2018 r.</strong>
  15 stycznia 2018 r. - Emilia Drzewicka
  22 stycznia 2018 r. - Grzegorz Smoliński
  29 stycznia 2018 r. - Zbigniew Habierski
  5 lutego 2018 r. - Marcin Kaliński
  12 lutego 2018 r. - Joanna Przybysz
  19 lutego 2018 r. - Małgorzata Horban
  26 lutego 2018 r. - Małgorzata Janus
  5 marca 2018 r. - Małgorzata Horban
  19 marca 2018 r. - Emilia Drzewicka
  26 marca 2018 r. - Wojciech Żółtowski</li>
   <li><strong>II kwartał 2018 r.</strong>
  9 kwietnia 2018 r. - Grzegorz Smoliński
  16 kwietnia 2018 r. - Olga Jarco
  23 kwietnia 2018 r. - Zbigniew Habierski
  7 maja 2018 r. - Andrzej Porowski
  4 czerwca 2018 r. - Andrzej Porowski
  11 czerwca 2018 r. - Zbigniew Habierski
  25 czerwca 2018 r. - Małgorzata Janus</li>
   <li><strong>III kwartał 2018 r.</strong>
  2 lipca 2018 r. - Joanna Przybysz
  9 lipca 2018 r. - Wojciech Żółtowski
  16 lipca 2018 r. - Emilia Drzewicka
  23 lipca 2018 r. - Małgorzata Horban
  24 września 2018 r. - Małgorzata Janus </li>
  </ul>
  </li>
  </ul>
  

"Rok

"Rok

  <ul>
   <li style="list-style-type: none;">
  <ul>
   <li><strong>I kwartał 2017 r.
  </strong>2 stycznia 2017 r. - Grzegorz Smoliński
  9 stycznia 2017 r. - Joanna Przybysz
  16 stycznia 2017 r. - Emilia Drzewicka
  23 stycznia 2017 r. - Jarosław Kubicki
  30 stycznia 2017 r. - Olga Jarco
  6 lutego 2017 r. - Wojciech Żółtowski
  20 lutego 2017 r. - Małgorzata Janus
  27 lutego 2017 r. - Andrzej Porowski
  6 marca 2017 r. - Marcin Kaliński
  13 marca 2017 r. - Małgorzata Horban
  20 marca 2017 r. - Sylwia Dąbrówka
  27 marca 2017 r. - Andrzej Porowski</li>
   <li><strong>II kwartał 2017 r.
  </strong>3 kwietnia 2017 r. - Zbigniew Habierski
  10 kwietnia 2017 r. - Emilia Drzewicka
  24 kwietnia 2017 r. - Małgorzata Horban
  8 maja 2017 r. - Olga Jarco
  15 maja 2017 r. - Grzegorz Smoliński
  22 maja 2017 r. - Małgorzata Horban
  29 maja 2017 r. - Marcin Kaliński
  5 czerwca 2017 r.- Grzegorz Smoliński
  12 czerwca 2017 r. - Jarosław Kubicki
  19 czerwca 2017 r. - Joanna Przybysz
  26 czerwca 2017 r. - Zbigniew Habierski</li>
   <li><strong>III kwartał 2017 r.
  </strong>3 lipca 2017 r. - Małgorzata Janus
  10 lipca 2017 r.- Emilia Drzewicka
  17 lipca 2017 r. - Wojciech Żółtowski
  24 lipca 2017 r. - Grzegorz Smoliński
  31 lipca 2017 r. - Olga Jarco
  14 sierpnia 2017 r. - Grzegorz Smoliński
  21 sierpnia 2017 r. - Joanna Przybysz
  28 sierpnia 2017 r. - Wojciech Żółtowski
  4 września 2017 r. - Marcin Kaliński
  11 września 2017 r. - Wojciech Żółtowski
  18 września 2017 r. - Zbigniew Habierski
  25 września 2017 r. - Małgorzata Horban</li>
   <li><strong>IV kwartał 2017 r.</strong>
  2 października 2017 r. - Emilia Drzewicka
  9 października 2017 r. - Jarosław Kubicki
  16 października 2017 r. - Grzegorz Smoliński
  23 października 2017 r. - Emilia Drzewicka
  30 października 2017 r. - Joanna Przybysz
  6 listopada 2017 r. - Grzegorz Smoliński
  20 listopada 2017 r. - Sylwia Dąbrówka
  27 listopada 2017 r. - Olga Jarco
  4 grudnia 2017 r. - Marcin Kaliński
  11 grudnia 2017 r. - Małgorzata Łaskarzewska
  18 grudnia 2017 r. - Olga Jarco </li>
  </ul>
  </li>
  </ul>

"Dyżury

"Dyżury

 

"Rok

"Rok

  <ul>
   <li style="list-style-type: none;">
<ul> <ul>
<li style="text-align: left;"><strong>I kwartał 2016 r.  <li style="text-align: left;"><strong>I kwartał 2016 r.
</strong>4 stycznia 2016 r. - Grzegorz Smoliński </strong>4 stycznia 2016 r. - Grzegorz Smoliński
11 stycznia 2016 r. - Joanna Przybysz 11 stycznia 2016 r. - Joanna Przybysz
18 stycznia 2016 r. - Jarosław Kubicki 18 stycznia 2016 r. - Jarosław Kubicki
25 stycznia 2016 r. - Joanna Przybysz 25 stycznia 2016 r. - Joanna Przybysz
1 lutego 2016 r. - Olga Jarco 1 lutego 2016 r. - Olga Jarco
8 lutego 2016 r. - Emilia Drzewicka 8 lutego 2016 r. - Emilia Drzewicka
15 lutego 2016 r. - Grzegorz Smoliński 15 lutego 2016 r. - Grzegorz Smoliński
22 lutego 2016 r. - Zbigniew Habierski 22 lutego 2016 r. - Zbigniew Habierski
29 lutego 2016 r. - Sylwia Dąbrówka 29 lutego 2016 r. - Sylwia Dąbrówka
  7 marca 2016 r. - Andrzej Porowski
  14 marca 2016 r. - Wojciech Żółtowski
21 marca 2016 r. - Małgorzata Horban</li> 21 marca 2016 r. - Małgorzata Horban</li>
  </ul>
  </li>
  </ul>
  <ul>
   <li style="list-style-type: none;">
  <ul>
<li style="text-align: left;"><strong>II kwartał 2016 r.  <li style="text-align: left;"><strong>II kwartał 2016 r.
  </strong>4 kwietnia 2016 r. - Wojciech Żółtowski
  11 kwietnia 2016 r. - Olga Jarco
</strong>11 kwietnia 2016 r. - Grzegorz Smoliński  18 kwietnia 2016 r. - Grzegorz Smoliński
  25 kwietnia 2016 r. - Andrzej Porowski
  9 maja 2016 r. - Jarosław Kubicki
  16 maja 2016 r. - Małgorzata Janus
  23 maja 2016 r. - Wojciech Żółtowski
  30 maja 2016 r. - Marcin Kaliński
  6 czerwca 2016 r. - Zbigniew Habierski
  13 czerwca 2016 r. - Małgorzata Janus
  20 czerwca 2016 r. - Sylwia Dąbrówka
  27 czerwca 2016 r. - Grzegorz Smoliński</li>
   <li style="text-align: left;"> <strong>III kwartał 2016 r.
  </strong>4 lipca 2016 r. - Olga Jarco
  11 lipca 2016 r. - Emilia Drzewicka
  18 lipca 2016 r. - Zbigniew Habierski
  25 lipca 2016 r. - Grzegorz Smoliński
  1 sierpnia 2016 r. - Małgorzata Łaskarzewska- Średzińska
  8 sierpnia 2016 r. - Joanna Przybysz
  22 sierpnia 2016 r. - Małgorzata Janus
  29 sierpnia 2016 r. - Małgorzata Horban
  5 września 2016 r. - Jarosław Kubicki
  12 września 2016 r. - Olga Jarco
  19 września 2016 r. - Andrzej Porowski
  26 września 2016 r. - Wojciech Żółtowski</li>
   <li style="text-align: left;"> <strong>IV kwartał 2016 r.</strong>
  3 października 2016 r. - Wojciech Żółtowski
  10 października 2016 r. - Marcin Kaliński
  17 października 2016 r. - Joanna Przybysz
  24 października 2016 r. - Emilia Drzewicka
  31 października 2016 r. - Olga Jarco
  7 listopada 2016 r. - Jarosław Kubicki
  14 listopada 2016 r. - Zbigniew Habierski
  21 listopada 2016 r. - Małgorzata Janus
  28 listopada 2016 r. - Marcin Kaliński
  5 grudnia 2016 r. - Wojciech Żółtowski
  12 grudnia 2016 r. - Małgorzata Horban
  19 grudnia 2016 r. - Wojciech Żółtowski[/ toggle]</li>
18 kwietnia 2016 r. - Olga Jarco[/toggle]

"Dyżury

"Dyżury

  <li style="text-align: left;">

"Rok

"Rok

  <ul>
   <li style="list-style-type: none;">
  <ul>
   <li style="list-style-type: none;">
<ul> <ul>
<li><strong>I kwartał 2015 r.  <li><strong>I kwartał 2015 r.
</strong>5 stycznia 2015 r. - Joanna Przybysz </strong>5 stycznia 2015 r. - Joanna Przybysz
12 stycznia 2015 r.- Emilia Drzewicka 12 stycznia 2015 r.- Emilia Drzewicka
19 stycznia 2015 r. - Małgorzata Stępka 19 stycznia 2015 r. - Małgorzata Stępka
26 stycznia 2015 r. - Sylwia Dąbrówka 26 stycznia 2015 r. - Sylwia Dąbrówka
2 lutego 2015 r. - Olga Jarco 2 lutego 2015 r. - Olga Jarco
9 lutego 2015 r. - Zbigniew Habierski 9 lutego 2015 r. - Zbigniew Habierski
16 lutego 2015 r. - Wojciech Żółtowski 16 lutego 2015 r. - Wojciech Żółtowski
23 lutego 2015 r. - Małgorzata Janus 23 lutego 2015 r. - Małgorzata Janus
2 marca 2015 r. - Małgorzata Horban 2 marca 2015 r. - Małgorzata Horban
9 marca 2015 r. - Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda 9 marca 2015 r. - Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda
16 marca 2015 r. - Sylwia Dąbrówka 16 marca 2015 r. - Sylwia Dąbrówka
23 marca 2015 r. - Wojciech Żółtowski</li>  23 marca 2015 r. - Wojciech Żółtowski
  30 marca 2015 r. - Emilia Drzewicka</li>
<li><strong>II kwartał 2015 r.  <li><strong>II kwartał 2015 r.
</strong>13 kwietnia 2015 r. - Olga Jarco </strong>13 kwietnia 2015 r. - Olga Jarco
20 kwietnia 2015 r. - Joanna Przybysz 20 kwietnia 2015 r. - Joanna Przybysz
27 kwietnia 2015 r. - Małgorzata Horban 27 kwietnia 2015 r. - Małgorzata Horban
4 maja 2015 r. - Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda 4 maja 2015 r. - Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda
11 maja 2015 r. - Wojciech Żółtowski 11 maja 2015 r. - Wojciech Żółtowski
18 maja 2015 r. - Andrzej Porowski 18 maja 2015 r. - Andrzej Porowski
25 maja 2015 r.- Małgorzata Stępka 25 maja 2015 r.- Małgorzata Stępka
1 czerwca 2015 r. - Zbigniew Habierski 1 czerwca 2015 r. - Zbigniew Habierski
8 czerwca 2015 r. - Małgorzata Janus 8 czerwca 2015 r. - Małgorzata Janus
15 czerwca 2015 r. - Małgorzata Horban 15 czerwca 2015 r. - Małgorzata Horban
22 czerwca 2015 r. - Andrzej Porowski 22 czerwca 2015 r. - Andrzej Porowski
29 czerwca 2015 r. - Grzegorz Smoliński</li> 29 czerwca 2015 r. - Grzegorz Smoliński</li>
<li><strong>III kwartał 2015 r.  <li><strong>III kwartał 2015 r.
</strong>6 lipca 2015 r. - Joanna Przybysz </strong>6 lipca 2015 r. - Joanna Przybysz
13 lipca 2015 r. - Małgorzata Stępka 13 lipca 2015 r. - Małgorzata Stępka
20 lipca 2015 r. - Wojciech Żółtowski 20 lipca 2015 r. - Wojciech Żółtowski
27 lipca 2015 r. - Emilia Drzewicka 27 lipca 2015 r. - Emilia Drzewicka
3 sierpnia 2015 r. - Grzegorz Smoliński 3 sierpnia 2015 r. - Grzegorz Smoliński
10 sierpnia 2015 r. - Olga Jarco 10 sierpnia 2015 r. - Olga Jarco
17 sierpnia 2015 r. - Zbigniew Habierski 17 sierpnia 2015 r. - Zbigniew Habierski
24 sierpnia 2015 r. - Małgorzata Janus 24 sierpnia 2015 r. - Małgorzata Janus
31 sierpnia 2015 r. - Wojciech Żółtowski 31 sierpnia 2015 r. - Wojciech Żółtowski
7 września 2015 r. - Małgorzata Horban 7 września 2015 r. - Małgorzata Horban
14 września 2015 r. - Sylwia Dąbrówka 14 września 2015 r. - Sylwia Dąbrówka
21 września 2015 r. - Małgorzata Łaskarzewska- Średzińska 21 września 2015 r. - Małgorzata Łaskarzewska- Średzińska
28 września 2015 r. - Jarosław Kubicki<strong> 28 września 2015 r. - Jarosław Kubicki<strong>
</strong></li> </strong></li>
<li><strong>IV kwartał 2015 r.  <li><strong>IV kwartał 2015 r.
</strong>5 października 2015 r. - Andrzej Porowski </strong>5 października 2015 r. - Andrzej Porowski
12 października 2015 r. - Renata Gabryszuk 12 października 2015 r. - Renata Gabryszuk
19 października 2015 r. - Zbigniew Habierski 19 października 2015 r. - Zbigniew Habierski
26 października 2015 r. - Małgorzata Janus 26 października 2015 r. - Małgorzata Janus
2 listopada 2015 r. - Olga Jarco 2 listopada 2015 r. - Olga Jarco
9 listopada 2015 r. - Andrzej Porowski 9 listopada 2015 r. - Andrzej Porowski
16 listopada 2015 r. - Wojciech Żółtowski 16 listopada 2015 r. - Wojciech Żółtowski
23 listopada 2015 r. - Emilia Drzewicka 23 listopada 2015 r. - Emilia Drzewicka
30 listopada 2015 r. - Wojciech Żółtowski 30 listopada 2015 r. - Wojciech Żółtowski
7 grudnia 2015 r. - Andrzej Porowski 7 grudnia 2015 r. - Andrzej Porowski
14 grudnia 2015 r. - Małgorzata Horban 14 grudnia 2015 r. - Małgorzata Horban
21 grudnia 2015 r. - Wojciech Żółtowski 21 grudnia 2015 r. - Wojciech Żółtowski
28 grudnia 2015 r. - Zbigniew Habierski</li> 28 grudnia 2015 r. - Zbigniew Habierski</li>
  </ul>
  </li>
  </ul>
  </li>
</ul> </ul>
 [/toggle]

"Dyżury

"Dyżury

 

"Rok

"Rok

1 grudnia 2014 r. Grzegorz Smoliński 1 grudnia 2014 r. Grzegorz Smoliński
8 grudnia 2014 r. Małgorzata Łaskarzewska- Średzińska 8 grudnia 2014 r. Małgorzata Łaskarzewska- Średzińska
15 grudnia 2014 r. Małgorzata Horban 15 grudnia 2014 r. Małgorzata Horban
22 grudnia 2014 r. Andrzej Porowski 22 grudnia 2014 r. Andrzej Porowski
29 grudnia 2014 r. Ewa Janus  29 grudnia 2014 r. Małgorzata Janus
</li> [/toggle]</li>
  </ul>
  </li>
</ul> </ul>

Notka: Odstępy mogą zostać dodane do porównywanego tekstu, aby uzyskać lepsze

MENU

BIP – Podkowa Leśna