Dyżury Radnych Rady Miasta VI Kadencji

Dyżury Radnych w 2014 roku

Dyżury Radnych w 2014 roku

Na I kwartał 2014 r.
1. 13 stycznia 2014 r. Zbigniew Jachimski
2. 20 stycznia 2014 r. Helena Skowron
3. 27 stycznia 2014 r. Bogusław Jestadt
4. 3 lutego 2014 r. Zbigniew Bojanowicz
5. 10 lutego 2014 r. Anna Łukasiewicz
6. 17 lutego 2014 r. Maciej Foks
7. 24 lutego 2014 r. Grzegorz Smoliński
8. 3 marca 2014 r. Maria Konopka-Wichrowska
9. 10 marca 2014 r. Jarosław Chrzanowski
10. 17 marca 2014 r. Alina Stencka
11. 24 marca 2014 r. Adam Krupa
12. 31 marca 2014 r. Agnieszka Świderska

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Na II kwartał 2014 r.
1. 7 kwietnia 2014 r. Zbigniew Jachimski
2. 14 kwietnia 2014 r. Anna Dobrzyńska-Foss
3. 28 kwietnia 2014 r. Agnieszka Świderska
4. 5 maja 2014 r. Anna Łukasiewicz
5. 12 maja 2014 r. Maria Konopka-Wichrowska
6. 19 maja 2014 r. Grzegorz Smoliński
7. 26 maja 2014 r. Bogusław Jestadt
8. 2 czerwca 2014 r. Jarosław Kubicki
9. 9 czerwca 2014 r. Adam Krupa
10. 16 czerwca 2014 r. Paweł Siedlecki
11. 23 czerwca 2014 r. Alina Stencka
12. 30 czerwca 2014 r. Zbigniew Bojanowicz

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Na III kwartał 2014 r.
1. 7 lipca 2014 r. Agnieszka Świderska
2. 14 lipca 2014 r. Maciej Foks
3. 21 lipca 2014 r. Bogusław Jestadt
4. 28 lipca 2014 r. Zbigniew Bojanowicz
5. 4 sierpnia 2014 r. Jarosław Chrzanowski
6. 11 sierpnia 2014 r. Anna Dobrzyńska-Foss
7. 18 sierpnia 2014 r. Alina Stencka
8. 25 sierpnia 2014 r. Paweł Siedlecki
9. 1 września 2014 r. Maria Konopka-Wichrowska
10. 8 września 2014 r. Anna Łukasiewicz
11. 15 września 2014 r. Helena Skowron
12. 22 września 2014 r. Jarosław Kubicki
13. 29 września 2014 r. Adam Krupa

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Na IV kwartał 2014 r.
(w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta w godzinach od 17.00 do 18.00)
1. 6 października 2014 r. – Helena Skowron
2. 13 października 2014 r. – Zbigniew Jachimski
3. 20 października 2014 r. – Alina Stencka
4. 27 października 2014 r. – Maciej Foks
5. 3 listopada 2014 r. -Maciej Foks
6. 10 listopada 2014 r. – Grzegorz Smoliński

16 listopada 2014 r. – wybory samorządowe.
21 listopada 2014 r. – koniec VI kadencji (2010-2014) rady gminy.

Dyżury Radnych w 2013 roku

Dyżury Radnych w 2013 roku

Na I kwartał 2013 r.
7 stycznia 2013 r. Bogusław Jestadt
14 stycznia 2013 r. Agnieszka Świderska
21 stycznia 2013 r. Adam Krupa
28 stycznia 2013 r. Maciej Foks
4 lutego 2013 r. Alina Stencka
1 lutego 2013 r. Maria Konopka-Wichrowska
18 lutego 2013 r. Zbigniew Jachimski
25 lutego 2013 r. Jarosław Chrzanowski
4 marca 2013 r. Helena Skowron
11 marca 2013 r. Zbigniew Bojanowicz
18 marca 2013 r. Paweł Siedlecki
25 marca 2013 r. Anna Dobrzyńska-Foss

Na II kwartał 2013 r.
1. 8 kwietnia 2013 r. Zbigniew Jachimski
2. 15 kwietnia 2013 r. Maria Konopka-Wichrowska
3. 22 kwietnia 2013 r. Anna Dobrzyńska-Foss
4. 29 kwietnia 2013 r. Grzegorz Smoliński
5. 6 maja 2013 r. Anna Łukasiewicz
6. 13 maja 2013 r. Alina Stencka
7. 20 maja 2013 r. Jarosław Kubicki
8. 27 maja 2013 r. Bogusław Jestadt
9. 3 czerwca 2013 r. Paweł Siedlecki
10. 10 czerwca 2013 r. Jarosław Chrzanowski
11. 17 czerwca 2013 r. Maciej Foks
12. 24 czerwca 2013 r. Zbigniew Bojanowicz

Na III kwartał 2013 r.
1. 1 lipca 2013 r. Alina Stencka
2. 8 lipca 2013 r. Helena Skowron
3. 15 lipca 2013 r. Anna Łukasiewicz
4. 22 lipca 2013 r. Maria Konopka-Wichrowska
5. 29 lipca 2013 r. Zbigniew Bojanowicz
6. 5 sierpnia 2013 r. Bogusław Jestadt
7. 12 sierpnia 2013 r. Grzegorz Smoliński
8. 19 sierpnia 2013 r. Anna Łukasiewicz
9. 26 sierpnia 2013 r. Alina Stencka
10. 2 września 2013 r. Bogusław Jestadt.
11. 9 września 2013 r. Zbigniew Jachimski
12. 16 września 2013 r. Jarosław Kubicki
13. 23 września 2013 r. Maciej Foks
14. 30 września 2013 r. Paweł Siedlecki

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Na IV kwartał 2013 r.
1. 7 października 2013 r. Grzegorz Smoliński
2. 14 października 2013 r. Zbigniew Jachimski
3. 21 października 2013 r. Helena Skowron
4. 28 października 2013 r. Maria Konopka-Wichrowska
5. 4 listopada 2013 r. Jarosław Chrzanowski
6. 18 listopada 2013 r. Anna Łukasiewicz
7. 25 listopada 2013 r. Paweł Siedlecki
8. 2 grudnia 2013 r. Maciej Foks
9. 9 grudnia 2013 r. Agnieszka Świderska
10. 16 grudnia 2013 r. Zbigniew Bojanowicz
11. 23 grudnia 2013 r. Anna Dobrzyńska-Foss
12. 30 grudnia 2013 r. Alina Stencka

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Dyżury Radnych w 2012 roku

Dyżury Radnych w 2012 roku

Na I kwartał 2012 r.
1. Jarosław Chrzanowski 2 stycznia 2012 r.
2. Anna Dobrzyńska-Foss 9 stycznia 2012 r.
3. Jarosław Kubicki 16 stycznia 2012 r.
4. Helena Skowron 23 stycznia 2012 r.
5. Grzegorz Smoliński 30 stycznia 2012 r.
6. Jarosław Chrzanowski 6 lutego 2012 r.
7. Adam Krupa 13 lutego 2012 r.
8. Maciej Foks 20 lutego 2012 r.
9. Alina Stencka 27 lutego 2012 r.
10. Bogusław Jestadt 5 marca 2012 r.
11. Maria Konopka-Wichrowska 12 marca 2012 r.
12. Paweł Siedlecki 19 marca 2012 r.
13. Agnieszka Świderska 26 marca 2012 r.

II kwartał 2012 roku
(w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta w godzinach od 17.00 do 18.00)

1. Maria Konopka-Wichrowska 2 kwietnia 2012 r.
2. Anna Dobrzyńska-Foss 16 kwietnia 2012 r.
3. Adam Krupa 23 kwietnia 2012 r.
4. Helena Skowron 30 kwietnia 2012 r.
5. Zbigniew Jachimski 7 maja 2012 r.
6. Bogusław Jestadt 14 maja 2012 r.
7. Maciej Foks 21 maja 2012 r.
8. Jarosław Chrzanowski 28 maja 2012 r.
9. Alina Stencka 4 czerwca 2012 r.
10. Anna Łukasiewicz 11 czerwca 2012 r.
11. Agnieszka Świderska 18 czerwca 2012 r.
12. Grzegorz Smoliński 25 czerwca 2012 r.

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Na III kwartał 2012 r.
(w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta w godzinach od 17.00 do 18.00)

Radny/-a Data przyjęć
1. Maria Konopka-Wichrowska 2 lipca 2012 r.
2. Grzegorz Smoliński 9 lipca 2012 r.
3. Alina Stencka 16 lipca 2012 r.
4. Anna Dobrzyńska-Foss 23 lipca 2012 r.
5. Bogusław Jestadt 30 lipca 2012 r.
6. Agnieszka Świderska 6 sierpnia 2012 r.
7. Maciej Foks 13 sierpnia 2012 r.
8. Zbigniew Bojanowicz 20 sierpnia 2010 r.
9. Jarosław Chrzanowski 27 sierpnia 2012 r.
10. Adam Krupa 3 września 2012 r.
11. Paweł Siedlecki 10 września 2012 r.
12. Helena Skowron 17 września 2012 r.
13. Agnieszka Świderska 24 września 2012 r.

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Na IV kwartał 2012 r.
(w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta w godzinach od 17.00 do 18.00)

Data przyjęć Radny/-a
1. 1 października 2012 r. Zbigniew Jachimski
2. 8 października 2012 r. Adam Krupa
3. 15 października 2012 r. Helena Skowron
4. 22 października 2012 r. Jarosław Kubicki
5. 29 października 2012 r. Zbigniew Bojanowicz
6. 5 listopada 2012 r. Maciej Foks
7. 12 listopada 2012 r. Agnieszka Świderska
8. 19 listopada 2012 r. Maria Konopka-Wichrowska
9. 26 listopada 2012 r. Grzegorz Smoliński
10. 3 grudnia 2012 r. Anna Łukasiewicz
11. 10 grudnia 2012 r. Alina Stencka
12. 17 grudnia 2012 r. Anna Dobrzyńska-Foss

Kolejne terminy dyżurów będą na bieżąco aktualizowane.

Dyżury Radnych w 2011 roku

Dyżury Radnych w 2011 roku

Na I kwartał 2011 r.
(w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta w godzinach od 17.00 do 18.00)

Radny/-a Data przyjęć
1. Grzegorz Smoliński 10 styczeń 2011 r.
2. Maria Konopka-Wichrowska 17 styczeń 2011 r.
3. Anna Dobrzyńska-Foss 24 styczeń 2011 r.
4. Anna Łukasiewicz 31 styczeń 2011 r.
5. Alina Stencka 7 luty 2011 r.
6. Zbigniew Jachimski 14 luty 2011 r.
7. Agnieszka Świderska 21 luty 2011 r.
8. Maciej Foks 28 luty 2011 r.
9. Paweł Siedlecki 7 marzec 2011 r.
10. Zbigniew Bojanowicz 14 marzec 2011 r.
11. Helena Skowron 21 marzec 2011 r.
12. Bogusław Jestadt 28 marzec 2011 r.

Na II kwartał 2011 r.
(w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta w godzinach od 17.00 do 18.00)

1. Maria Konopka-Wichrowska 4 kwietnia 2011 r.
2. Jarosław Chrzanowski 11 kwietnia 2011 r.
3. Grzegorz Smoliński 18 kwietnia 2011 r.
4. Anna Dobrzyńska-Foss 2 maja 2011 r.
5. Zbigniew Jachimski 9 maja 2011 r.
6. Maciej Foks 16 maja 2011 r.
7. Adam Krupa 23 maja 2011 r.
8. Jacek Kubicki 30 maja 2011 r.
9. Agnieszka Świderska 6 czerwca 2011 r.
10. Helena Skowron 13 czerwca 2011 r.
11. Bogusław Jestadt 20 czerwca 2011 r.
12. Alina Stencka 27 czerwca 2011 r.

Na III kwartał 2011 r.
Radny/-a Data przyjęć
1. Anna Łuksiewicz – 4 lipca 2011 r.
2. Anna Dobrzyńska-Foss – 11 lipca 2011 r.
3. Maria Konopka-Wichrowska – 18 lipca 2011 r.
4. Jarosław Chrzanowski – 25 lipca 2011 r.
5. Grzegorz Smoliński – 1 sierpnia2011 r.
6. Zbigniew Jachimski – 8 sierpnia 2011 r.
7. Adam Krupa – 22 sierpnia 2011 r.
8. Helena Skowron – 29 sierpnia 2011 r.
9. Agnieszka Świderska – 5 września 2011 r.
10. Paweł Siedlecki – 12 września 2011 r.
11. Maciej Foks – 19 września 2011 r.
12. Alina Stencka – 26 września 2011 r.

Na IV kwartał 2011 r.
(w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta w godzinach od 17.00 do 18.00)

1. Agnieszka Świderska – 3 października 2011 r.
2. Jarosław Kubicki – 10 października 2011 r.
3. Maria Konopka-Wichrowska – 17 października 2011 r.
4. Anna Dobrzyńska-Foss – 24 października 2011 r.
5. Zbigniew Jachimski – 31 października 2011 r.
6. Adam Krupa – 7 listopada 2011 r.
7. Grzegorz Smoliński – 14 listopada 2011 r.
8. Bogusław Jestadt – 21 listopada 2011 r.
9. Alina Stencka – 28 listopada 2011 r.
10. Paweł Siedlecki – 5 grudnia 2011 r.
11. Anna Łukasiewicz – 12 grudnia 2011 r.
12. Zbigniew Bojanowicz – 19 grudnia 2011 r.

Historia zmian >>

Historia zmian >>

Brak zmian dla tego postu.

MENU

BIP – Podkowa Leśna