Biuletyn Informacji Publicznej / Organy Miasta / Rada Miasta Podkowa Leśna / VI kadencja 2010-2014 / Adresy E-mailowe Radnych Miasta Podkowa Leśna VI Kadencji

Adresy E-mailowe Radnych Miasta Podkowa Leśna VI Kadencji

Adresy e-mailowe Radnych Miasta VI kadencji

Adresy e-mailowe Radnych Miasta VI kadencji

Adam Krupa adam.krupa@podkowalesna.pl
Agnieszka Świderska agnieszka.swiderska@podkowalesna.pl
Alina Stencka alina.stencka@podkowalesna.pl
Anna Dobrzyńska-Foss anna.foss@podkowalesna.pl
Anna Łukasiewicz anna.lukasiewicz@podkowalesna.pl
Bogusław Jestadt boguslaw.jestadt@podkowalesna.pl
Grzegorz Smoliński grzegorz.smolinski@podkowalesna.pl
Helena Skowron helena.skowron@podkowalesna.pl
Jarosław Chrzanowski jaroslaw.chrzanowski@podkowalesna.pl
Jarosław Kubicki jaroslaw.kubicki@podkowalesna.pl
Maciej Foks maciej.foks@podkowalesna.pl
Maria Konopka-Wichrowska maria.konopka-wichrowska@podkowalesna.pl
Paweł Siedlecki pawel.siedlecki@podkowalesna.pl
Zbigniew Jachimski zbigniew.jachimski@podkowalesna.pl

Radny Zbigniew Bojanowicz nie posiada adresu internetowego. Korespondencję e-mailową do radnego można kierować na adres: radamiasta@podkowalesna.pl

Historia zmian >>

Historia zmian >>

Brak zmian dla tego postu.

MENU

BIP – Podkowa Leśna